středa 20. října 2021

Běh zámeckým parkem, Klášterec nad Ohří 2021

Neděle 10.10.2021

Po dvou dnech prosezených v okrskové volební komisi je třeba se opět někde vyvětrat ;-).
 

Liliance sice není úplně dobře, ale po probuzení již vypadá o něco lépe, takže do nedalekého Klášterce vyrážíme kompletní. S jejím startem jsem z uvedeného důvodu nepočítala, proto ho stíháme ťip ťop. Nakonec však běžet stejně nechce, a tak jí nesu. V cíli její očíčka znovu rozzáří čokoládová medaile s pytlíkem sladkostí.
 
 
Gustíkův běh je pěkný mazec. Spousta chlapců a zběsile rychlé tempo. V kategorii společné se sedmiletými se na přední příčky neprosazuje. Čtyři kaštany v kapsách nestačí. Jeden mi později dává na můj dvojboj. Když jsem tady před třemi lety běžela pouze jednu trať, nebylo to ono.

Navzdory jasné obloze a zářícímu sluníčku panuje docela zima. Zahřát se mi daří až pohybem.
 
 
V zámeckém parku udělali nové schody. Ale vyběhnout je zůstává pořád makačka :-). 
 
 
Předbíháme se se Zdeňkem Řehořem. Rozhoduje poslední stoupání, v němž má navrch. Jenže on na mě před cílem čeká, aby mi dal přednost! Chlapi s velkým CH stále existují :-).
 
Nedostatkem tohoto krásného sportovního setkání shledávám skutečnost, že příliš brzy došel čaj :-(. 
 
Ve vytrvaleckém klání se už Zdenda celou dobu pohybuje přede mnou. Nyní běžím pro změnu s Dušanem Prokešem a Fandou Fialkou. A byť se s nimi v závěru do žádného souboje nepouštím, vylepšuji si o více než minutu svůj traťový rekord, což mě těší. Ač si tak vůbec nepřipadám, jsem teď rychlejší než před dvěma roky, kdy jsem měla největší fazónu. Pozor :-D.
 
 
Vyhrávám dvě zlaté botičky. Jednu pro Augustýnka, druhou Liliance. Jak to udělám příští rok, až se další bude dožadovat i Jasmínka, nevím :-).

Žádné komentáře:

Okomentovat