sobota 30. října 2021

1/2Maraton České Budějovice 2021

Pátek 22.10.2021

Cestování se všemi třemi dětmi je velmi náročné. Na trati z Tábora do Českých Budějovic probíhá výluka. Kam dáme do autobusu kočárek?
 
Z rodinného apartmánu zmizela křesla. 

Sobota 23.10.2021

Plán vyspat se o něco víc než obvykle mi v pět hodin ráno hatí nenasytné mimino. 

Najít cestu do Expa představuje docela oříšek. Nicméně podařilo se :-).
 
 
Rozmýšlím, jestli krátký nebo dlouhý rukáv. Dnes je to na hraně. Ale jo, až poběžím, bude mi teplo. Zatím se zkouším zahřát pobíháním po náměstí. Větší rozcvičení již bohužel nestíhám.
 
 
Moje zmrzlé kostky ledu místo nohou míří hned po startu na kočičí hlavy. Vodič na hodinu třicet minut běží první kilometr za tři padesát místo čtyři patnáct. Toho se nechytám. Po pár kilometrech se na něj ovšem dotahuji. 
 
 
V polovině vysvítá sluníčko. Relativně to jde. Vzápětí ale začínám v mírném stoupání ztrácet. Přijde mi, že i po otočce vede trasa pořád nahoru :-(. Ozývá se bolest v pravém lýtku. 

Překopnutý  začátek mě stojí síly potřebné v druhé polovině závodu. Vítr fouká. Už to jenom nějak došmrdlávám. 1:32:17 hod. 
 
 
Po závodě si dáváme nejlepší pizzu. Nejlepší zmrzlina má zavřeno. Je říjen. U Šrámka to však jistí ;-). 

 
České Budějovice jsou krásné město. Líbí se mi tady. Ponoukám sem Gustíka na studia :-).

Neděle 24.10.2021

"Vlak bude na svém odjezdu opožděn z důvodu neschopnosti pracovníků Českých drah. Očekávaná délka zpoždění činí šedesát minut." Tak jsme se v tom pěkném Berlínském EuroCity alespoň nasvačili :-).

Žádné komentáře:

Okomentovat