čtvrtek 4. listopadu 2021

Pražský maraton ve Stromovce 2021

Neděle 31.10.2021
 
Hodinu navíc využívám k psaní testu z práva.
 
Ráno rozmýšlím, jestli neběžet s hodinkami, ale nemám na to odvahu :-). Zůstávají doma.
 
V podzimem zbarvené Stromovce panuje krásné slunečné počasí. Děti si tu užijí prolézaček :-). 

 
Na to, že stojím na startu kousek od člověka, s nímž mám dvě děti, a on mě ani nepozdraví, se snad zvyknout nedá :-(. Čím je člověk starší, čím víc ví, tím méně hloupostí řeší a tím spíš některé věci zaráží.


Hned po prvním kilometru mám v puse hmyz. Tak úplně to tady s tím cateringem zase úplně přehánět nemusí. 

První z více než pětikilometrových okruhů absolvuji o dvě a půl minuty rychleji než jsem chtěla. Přece jenom jsem si ty hodinky měla vzít... "Každý si tu svojí krizi někde mezi třicátým a čtyřicátým kilometrem prožije." Kéž by. Já jí mívám už od pátého :-D. Proč mi nejdou maratony, když mi jdou půlmaratony? Že by téma na bakalářskou práci? Pojďme si to zanalyzovat. Stejně mě to moje štěstí čeká v cíli bez ohledu na výsledek :-) ❤️.
 
 
Gustík se ptá, jaké běžím kolo. "Druhý. Kolik mi jich tedy ještě zbývá?" Podzimní prázdniny skončily, je třeba opět začít procvičovat ;-).

Celé čtvrté kolo se těším až si dám na metě půlmaratonu colu a ejhle. Sahám po prázdném kelímku :-(. Né! Budu si na ní muset ještě dalších pět kilometrů počkat.

Radka Churaňová zde vedle nás v protisměru pořád pobíhá. Kdyby se přihlásila, mohla mít za svůj dnešní trénink tisícovku.

V parku se každou chvíli vyhýbám lidem, psům, bruslařům. S přibývajícími kilometry je to čím dál tím náročnější. 3:38:06 hod. Na moje poměry dobrý :-).

 
Marně hledám dámské šatny. Všude se nacházejí samí chlapi. "Já jsem hotovej. Už jdu." "Já jsem taky hotová." :-D Teplá sprcha, nudle z polévky, vyhlášení a hurá na svižnou štreku na vlak ;-).
 
 
Bude příště dort? :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat