neděle 27. května 2018

RunTour Ústí nad Labem 2018

RunTourovská bedna pro mě vždycky byla nesmírně vzdálená! Naprosté sci-fi! I navzdory její vysoké nepravděpodobnosti jsem však nikdy nepřestala snít...

Sobota 26.5.2018

Není mi vůbec dobře :-(. Cítím bolest v krku, horko, únavu. Už jsem ráno téměř rozhodnutá napsat klukům, že se na to přece jenom raději vybodnu, načež po snídani své stanovisko měním. Vždyť já se tam tolik těšila. Jedu a uvidí se na místě...


Gustík si v ústeckém Střekově o téměř tři minuty vylepšuje svůj zdejší traťový rekord. Jedná se zároveň i o jeho celkové maximum na pětisetmetrové distanci 👍. Vzápětí se odměňuje polomáčenými sušenkami a svými prvními hranolky s kečupem.

Do ideálního stavu mám stále daleko. Nepřidává mu ani momentální velmi teplé počasí. Ale co, zkusím to.

Ve startovním koridoru vidím z favoritek pouze Reginu Procházkovou. Na trať tedy vybíhám z žen hned za ní a pozici se usilovně snažím udržet.

Dopředu mě ženou Zdenda s Gustíkem ❤️, Přísnoťačka Barča ;-), Fanda Fialka, ale především Zuzka Rusínová, jejíž frenetické povzbuzování rázně zahání moje myšlenky na to, to po prvním kole v polovině trasy zabalit: "Ivčo pojď! Budeš druhá! Máš náskok padesát metrů. To dáš!" Prostě nejde jinak než do toho neustále šlapat. Je úžasné mít takovouhle podporu :-). Moc si jí vážím. Díky vám všem! ;-)

Bohužel to pro mě dnes opravdu není o tom tradičním běžeckém prožitku :-(. Jedná se spíše o přežitek. Tuhé znavené nohy dostávají při krátkých prudkých výbězích zabrat. Nejvýživnější je v tomto směru Benešův most.


Opět ta Zuzka: "Ivčo, jsi druhá! Já mám takovou radost!" Já taky :-).
 
I ty největší sci-fi sny se někdy mohou vyplnit :-).


Dokonce dvakrát během jednoho dne... S Jirkou Holečkem totiž ještě navíc v kategorii Tandemů, v níž vždy jeden absolvuje klání na pět kilometrů a druhý desítku s tím, že se následně oba časy sečtou, naše dvojice "S úsměvem do cíle" obsazuje též druhé místo :-).

 
 
Musím konstatovat, že takhle obohacení jsme doposud snad z žádných závodů zatím nepřijeli :-D. Asi to bude chtít větší byt...
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat