úterý 27. února 2018

Winter Run Praha 2018

Sobota 24.2.2018
 
Před týdnem sníh, dnes holomrazy. Prostě když winter, tak winter ;-).
 
Po dětském závodě vyráží Gustík společně s babičkou a strejdou do centra na dortík a zmrzlinu. Tam, co dělají nejlepší stracciatellu, jakou jsem kdy měla. S velkými kousky kvalitní hořké čokolády...
 
Já zůstávám i nadále ve spárech prosluněné mrazivé Ladronky, nad níž navíc fouká studený vítr. Liji do sebe jeden teplý jablečný nápoj za druhým. Obě moje nohy připomínají dvě kostky ledu. Panuje taková zima, že ani hřejivku necítím. A to jsem si do stehen vmasírovala půlku tuby.
 
"Běžte rychle, ať tady zatím neumrzneme," vybízí závodníky jejich doprovod.
 
Ve startovním koridoru se neustálým poskakováním snažím o zachování alespoň nějakého minimálního množství provozní teploty.
 

Po dvou kilometrech je mi konečně teplo :-). Inu, když je zima, běhání vždycky zahřeje ;-).
 
Neutíká se mi příliš dobře, ale nohy docela jdou :-).
 
Hlavou mi prolétají myšlenky na loňský ročník, který se mi nevydařil úplně podle představ. Na RunToury v letech 2012 a 2013 i Běh do Bozoum v roce následujícím, konané také na tomto místě. Tolik se toho v mém životě od té doby událo... "Štěstí, síla, víra, nové cesty otevírá." :-)


Vítězím stylem start - cíl. Naprosto suverénně a zcela nečekaně!!! :-) Vždyť já doposud nikdy nevyhrála žádný takhle velký závod! Navzdory o čtyři sta metrů delší pražské trati tady dosahuji rychlejšího času než minulou sobotu v Olomouci. Zdejší meziroční zlepšení činí skoro tři minuty. Třeba nejsem úplně marná :-D. 


Sice bez zmrzky, ale zato se zlatým sněhulákem na krku. A to se počítá ;-).


Neděle 25.2.2018

Mráz & azuro ❤️ . Absolutně luxusní počasí :-). Nádhera a romantika.


Aneb když ji miluješ a Gustík zrovna spí (nebo má traktůrka Toma), není co řešit ;-). Odměna za včerejšek :-) a večer do bazénu.

Krásný zbytek zimy a blížící se jaro plné barev :-).

Žádné komentáře:

Okomentovat