středa 7. března 2018

Kbelská desítka - 5 km 2018

Sobota 3.3.2018

Vyrážím výjimečně bez Gustíka a přiznám se, že se mi samotné jet ani moc nechce :-(. Příště už jenom s ním, protože ve dvou se to lépe táhne ;-). Jsem ráda, že mi roste bezva parťák pro sport a cestování.
 
Po přečtení březnového vydání časopisu Žlutý přijíždím do Prahy plná nadšení a touhy po poznávání (ostatně jako vždycky :-)).
 
Svítí sluníčko, v ruce třímám polštářek do vany, co jsme všichni vyfasovali u prezentace, a procházím se po Centrálním parku v Kbelích. Je tady nádherně :-).
 

Proč někdy v životě opakujeme ty samé chyby, když dobře víme, že to bude zase bolet... :´(

Tak se půjdu na tu pětku pomalu rozběhat ne? ;-)

Oba hamstringy mám bolestivě natažené. Já bych ten zadek snad potřebovala podlepit celý :-D.

Po startu je na trati příliš mnoho lidí. Nějak jsem těm masovkám asi odvykla, jak jsem zrychlila.

Dobíhám že by Hanku Randákovou? :-o Jé, to není Hanka! Ale nějaká desítkářka. Šup před ní. Opět se mi neběží úplně ideálně :-(. Pocitově hůř než před týdnem na Ladronce. Vůbec neletím. Fouká vítr. Nemám na to udržet tempo s vodičem Vydrou na čtyřicet minut. Ještěže se my pětkaři odpojujeme již v Satalicích.

Najednou je kolem znovu klid. Před sebou vidím pouze prvního juniora a ženu, kterou trošku stahuji. Táhlé stoupání v polích dává (především mentálně) zabrat.

Na posledním kilometru běžkyně natahuje krok, čímž si navyšuje náskok. Nestačím na ní :-(.


V cílové rovince zpovzdálí pozoruji, jak protíná cílovou pásku. 20:23 min. V testu před Pečkami jsem neobstála úplně podle svých představ :-(, ale co. Hlavně, že mě to baví a přináší mi to radost! :-)

Horší než udělat dvakrát stejnou chybu je udělat jí třikrát nebo také třeba pětkrát, že jo... :-D

Zašla bych i na masáž, ovšem nezbývá tolik času. Tak snad se mi podaří si ji dopřát za týden v Pečkách. Tam už nebudu muset spěchat na vyhlášení.
 
 
"Je opravdu důležité vědět, co si v životě přejeme a co chceme, protože se nám to nakonec stane."
 


Žádné komentáře:

Okomentovat