středa 21. února 2018

Winter Run Olomouc 2018

Pátek 16.2.2018

Cestujeme napříč republikou a všude bílo. Nejvíc sněhu mají překvapivě v Olomouci. Čemu se však divím, přijíždíme sem přece na Winter Run :-). Alespoň tak mohu využít kartu Multisport k rozklusání na běhátku :-). Gustík se při tom chvíli dívá na pohádku. Posílání autíček po běhacím páse pro něj ovšem představuje daleko zajímavější činnost...

Sobota 17.2.2018

Probouzím se do úžasného olympijského rána, pozlaceného naprosto nečekaným triumfem Ester Ledecké v superobřím slalomu. Zachvacuje mě vlna radosti a inspirace :-).

Snídaně v posteli, notebook v posteli, ... Když se maká, musí se i relaxovat. Gustík se cpe ke mně do  postele. Leze po mně, strká do mě, ... Nic. Jdeme na to.

 
Jako první vyráží bojovat o krásnou sněhulákovskou medaili Augustýnek.
 
 
V závěru čtyř set metrové trati se nikam příliš nežene. Cílovou rovinku si vychutnává doslova královsky :-D.
 
 
Ve své kategorii chlapců do šesti let obsazuje pěkné páté místo.

Já se o dvě hodiny později, mezičas jsme strávili na Čokoládovém festivalu a výstavě historických hasičských vozidel v Šantovce, vydávám na osmikilometrovou trať. V Olomouci se tradičně sešla kvalitní konkurence.

 
Závod si užívám. Dělám co mě baví :-).
 
 
 
Na zemi leží buď štěrk, anebo namrzlý sníh. Při seběhu z lávky vzpomínám, jak tudy ráno Gustík pelášil hlava nehlava, načež to dolů pouštím stejně nebojácně jako on ;-). Pohybovými dovednostmi jsou nám děti vzorem.


Postrádám v sobě větší sílu. Nohy s přibývajícími kilometry pálí čím dál tím víc.
 
Vašinová, Vikartovská, ... Vávrů! Zůstalo se u "V", je to dobré :-). Bramborové prokletí z úvodu letošní sezóny budiž prolomeno. Výsledku si moc vážím, protože vím jak chutnají čtvrtá místa. Ale hlavně si velmi dobře pamatuji doby nedávno minulé, kdy pro mě takovéto výkony byly nesmírně vzdálené.
 
Před dvěma lety jsem se zde poprvé umístila na té "velké opravdické" bedně na pódiu. Dnes máme s Gustíkem ve Smetanových sadech příjemné repete :-).
 
 
Večer ještě v rámci druhé fáze míříme opět do fitka. Nějak jsem si tady ty večery oblíbila. Fitness lidé jsou totiž velmi sympatičtí :-). Jako běžci ;-).


Žádné komentáře:

Okomentovat