pondělí 1. ledna 2018

Silvestrovský běh "Benedikt 2017"

Neděle 31.12.2017

Byť mě dosti lákal chebský happening, volím nakonec opět silvestrovskou klasiku v Mostě.

Sportovní klání zahajuje trio nejmladších chlapců, včetně Augustýnka :-).


Tři dvoukilometrové okruhy vedoucí po stezce kolem vodní nádrže Benedikt představují rychlostní trénink na závěr mého vánočního soustředění.

Po včerejším jednodenním sněhu nezůstala ani památka. Žádný kopec a jenom šest kilometrů :-). I když mám z pátečních Teplic velmi namožená stehna (v přední straně pravého se mi při každém kroku ozývá silná bolest a obyčejný dřep se pro mě stává náročnou záležitostí), těším se :-).

Ranní déšť ustává a my jdeme na to.


Po startu vystřeluji, načež si připadám jako auto s prázdnou nádrží, které nejde rozjet. Chci si pomoct rukama, ale jsou úplně vysílené :-(. I přesto se snažím běžet co nejsvižněji. Z žen nestačím akorát dvěma domácím rychlicím.


Žádnou možnost, kde zabloudit, trasa nenabízí, takže si pro tentokrát svoje třetí místo ponechávám :-D. 24:45 min. Nejspíš (určitě) osobní rekord :-).

V zázemí jídelny základní školy účastníkům poprvé nevydávají párky s chlebem. Což mi tolik nevadí, ale dokonce ani čaj už není :-(. Říkám Jirkovi Patíkovi, že jsme nejspíš běželi moc pomalu :-D. Příště budeme muset asi trochu přidat ;-).

V tradiční tombole vyhrávám, načež si z nabízených cen vybírám sprchový gel. Ježíšek mi totiž letos žádný nepřinesl, a tak se hodí :-). Člověk už si chvíli myslel, že by třeba konečně mohlo přijít to štěstí v lásce, zatímco ono se stále drží ve hře :-D. Tak třeba v následujícím roce...

Přeji v něm všem především pevné zdraví, protože to je základ. Ostatní pak přijde také ;-). Milujte se, radujte se, hlouposti házejte za hlavu a žijte každý okamžik naplno! :-)

 

Žádné komentáře:

Okomentovat