neděle 29. dubna 2012

Vhodně namixovaná strava

Správné složení jídelníčku určuje kvalitu našeho života :-).


Měla jsem možnost vyzkoušet novinku od Mixit hotovou směs "Nahoď baťoh". Výběr zrní společně s ovocem a oříšky se opravdu povedl. Směs krásně křupe, dobře voní a už není :-(. Když ale ještě byla, chutnala v tomto parném počasí nejlépe s lahodně vychlazeným mlékem. Plnohodnotně zasytila a dodala potřebnou energii. Doporučuji konzumovat ráno jako součást snídaně, kdykoliv během dne jako svačinu nebo klidně večer před spaním, když předem víte, že snídani následujícího dne nestihnete, ale čeká vás hned po probuzení ranní fáze tréninku.


 Pohled do tubusu (dokud v něm ještě něco bylo :-)).


Nahoď baťoh - složení:

kukuřičné lupínky, med, ječné vločky, ovesné a špaldové lupínky křupavé, pohankové lupínky BIO, dýňová a konopná semena, makadamové a pekanové ořechy, arašídy, banán, kiwi lyofilizované, borůvky, višně, žlutý meloun


Na stránkách mixit.cz si můžete vybrat buď z již hotových předem namixovaných směsí nebo si vytvořit svoji vlastní, jedinečnou a originální směs složenou z toho, co vám nejvíc chutná.Navrch dostanete praktický tubus.Doručeno do dvou dnů přímo k vám domů. Tak hned objednávejte, ať si už pozítří můžete taky křupat! ;-)

1 komentář:

  1. Shodou okolností mně před dvěma dny taky přišla moje první namixovaná směs, mňamka

    OdpovědětVymazat