pondělí 27. června 2016

Olympijský běh Kadaň 2016

Středa 22.6.2016

Nalákali nás na krásná zátopkovská trička, která ale bohužel v průběhu prezentace došla :-(. Prý je doobjednají. Tak snad ještě dorazí.
 
 

Desetikilometrová trať se skládá ze čtyř okruhů. V prvních třech se pokaždé stoupá do prudšího kopečku, v tom posledním je pak právě těsně pod tímto kopcem cíl. Ten však není nijak označený, a tak dochází k úsměvné situaci, kdy se v polovině závodu jeho moderátor přizná, že by ho také zajímalo, kde se vlastně nachází :-). Stačil by kousek křídy.


Na výběr je i pětikilometrová distance - té se účastní většina startujících.


Neběží se mi příliš dobře. Cítím namožené nohy. Jsem asi přepálená a připálená :-D. Panuje tu velké vedro. Odkrytá pasáž na Nábřeží Maxipsa Fíka je doslova spalující. Do (z) toho nějaké menší střevní potíže...

 
 ... ale bylo to fajn :-). V Kadani je moc hezky. Udělali jsme si o letním podvečeru příjemný výlet a myslím si, že jako předskokani Vysmátého léta jsme my běžci rozhodně obstáli :-D.
 
Sobota 16.7.2016
 
Doobjednaná trička dorazila. Požadovaná velikost dámského růžového sice nebyla, ale zato jsem dostala tři kusy v různých barvách.
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat