úterý 17. září 2013

Grand Prix Praha 2013

Pondělí 2.9.2013

V pondělí si vyzvedávám startovní balíček v nově otevřeném Running Mallu. Já jeho služby sice nevyužiji, ale své příznivce si najde, takže jeho vznik hodnotím pozitivně :-).

Sobota 7.9.2013

Ráno do práce prvně na kolobrndě. Ráda běhám, chodím, jezdím na kole, na bruslích, ale tohle mě fakt neba :-(. Kolobrnda tak asi bude brzy na prodej a já budu mít dneska večer pěkně namožený nohy :-D.


Oběd, noviny, spánek a jde se na to :-). Před startem se trošku rozklušu a protáhnu. Z koloběžky mám bolestivě obouchané oba kotníky. Všude je spousta lidí, kterými se musím prodírat abych si aspoň mohla dát dvě rovinky.


Poté už se jdu zařadit mezi dvanáct stovek běžkyň. Čeká nás krásná silniční pětka centrem Prahy.

V osmnáct hodin je odstartováno. Holky nejdou moc rychle. Prize money jsou dnes na desítce a co s vázou, že jo? :-D Stačí ta halda batohů. Běžím tedy vpředu a je hrozně hezké vidět vždy po obrátce ten velký dav, který se žene po druhé straně.Na poslední kilometr mě nabudí zremixovaná Nena, do jejíhož rytmu se běží pěkné svižné tempo. Závěrečné mírné stoupání, spousta kostek a s očima upřenýma na časomíru dobíhám do cíle na celkovém padesátém druhém místě. Jo! Osobák to být nemohl, ale povedla se mi nejrychlejší pětka za posledních x let :-).V cíli čekají stoly plné ovoce, je tu zatím prázdno. Ten největší balík do cíle teprve dorazí. Takže hurá k trati povzbuzovat ostatní.


Po doběhu dvou posledních běžkyň z Hongkongu si jdu po uzavřené trati vyklusat. Pomalu se začíná stmívat, hraje hudba, je to nádhera. Kdy jindy se mi tohle poštěstí :-).

Desítku si pak užiji na Štefánikově mostě opět v roli fanynky a je to fakt super párty! Mnohem větší než před týdnem. Tady se hrajou devadesátky... :-)

     

 

Cestou zpátky domů se dívám na přeplněný prostor v cíli a jsem ráda, že jsem si zvolila správnou trať. Nemělo to chybu. Tmavě modrých papírků s nápisem "Bude líp" netřeba. Teď je fantasticky!
                                                                    
:-) :-) :-)

Pátek 18.10.2013

Psali o nás na titulní stránce v metru, což bylo dost dobrý a především originální!!! :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat