úterý 24. března 2020

Ústecká VitaSport desítka 2020

Sobota 7.3.2020

V chladném sychravém počasí se mi chce akorát jíst a spát. Nacházím se tedy v ideálním předzávodním rozpoložení :-).

Jak nepoužívám hodinky, dobíhám ke startu nezvykle až na poslední chvíli.


"Běžte za sebou, nejde vás předběhnout," nabádá mě s Pavlem Vodičkou a Petrem Watzkem jakýsi rychlejší běžec. Jenže my tady respektujeme hygienická opatření. Dodržujeme proto mezi sebou určité bezkontaktní vzdálenosti ;-).

V hlavě zní Taktika boje. Má dobrý rytmus ;-). Běží se hezky :-) ❤️.

Říkám si, že to Anežka Křížová určitě přepálila a brzy ji dostihnu, ale opak se stává pravdou. Postupně se mi vytrácí z dohledu :-(.

Během posledního kilometru se pak namísto soustředění na ukrajování vteřin zcela nesmyslně vyvádím z koncentrace :-(. Že není dobré znamení, když má muž větší ego než koule, mi mělo být přece jasné už tehdy.


Za mnou doběhnuvší Jaruška Banýrová si v cíli stěžuje, jak nemůže s dítětem pořádně trénovat. Já mám na rozdíl od ní děti dvě a žádného manžela. Když se chce, všechno jde. Jaké si to uděláme, takové to máme. Způsoby existují vždycky ;-).


Cestou z vlaku domů si kupuji odměnu za čas pod dvaačtyřicet minut v podobě pistácií. Oříšky, co se musí loupat, jsou lepší, protože jich člověk najednou nesní tolik :-D 👍. Na druhou stranu jich sní víc než pokud je třeba hledá ve zmrzlině. Ale zase bez té zmrzliny :-D :-D :-D.

Mužská biatlonová štafeta tentokrát vypadá nadějně až do třetího úseku. Né, né, né! Jakube! :-( "A je vymalováno. Bohužel ne bíle."

Gustík dnes spí u babičky (pokud to tedy ještě někdo neví), a tak si s Liluškou užíváme poklidný večer. Jedno dítě, žádné dítě :-).

Sobota 28.3.2020

Pokud Jaruška Banýrová touží běhat intervaly, nechť si pořídí další přírůstek. Honit jedno dítě jedoucí na kole s druhým v kočárku vydá za slušný tempový trénink ;-).

Žádné komentáře:

Okomentovat