úterý 21. listopadu 2017

Běh 17. listopadu Kadaň 2017

Pátek 17.11.2017

Ve sportovní hale, kde probíhá prezentace, si Augustýnek sedá na druhé místo připravených stupňů vítězů. Na jedničku nechce, protože tam prý přece patří maminka :-D 👍.

Ti nejmenší tentokrát absolvují svůj běh bez startovních čísel. Schází proto i měření časů, což je trošku škoda, neboť jim to znemožňuje meziroční porovnání výkonnosti... :-)


Mám těžké dřevěné nohy. Tahá mě levý hamstring a chce se mi spát. Tahle sváteční pětka je pro mě už jenom tak akorát na doražení.

Dva okruhy v Rooseveltových sadech představují nádhernou trať :-). Speciálně, když na ní při závodě posvítí i sluníčko :-).

Začínám rozumně a postupně se prodírám dopředu. V kopci dokonce stíhám Romanu Lubinovou! :-o Tu jsem doposud zatím ještě nikdy nepředběhla. Tak dneska jí dávám poprvé :-).

V polovině mě opět hezky nakopává fandící syn. Běží se mi dobře. Týden po maratonu ;-). Před druhým stoupáním si namlouvám, že se jedná o poslední ostrý kopec letošní sezóny... No, skoro jo :-).


V následujících týdnech mě čekají jen klusy a vánoční běhy.


Ceny jsou hodnotnější než loni, nicméně dorty stále dostávají pouze děti. Inu, budeme si tedy muset počkat až nějaký vyhraje Gustík :-).

1 komentář:

  1. Začetl jsem se do Tvých blogů... Co si myslím? Ať věkem zkušenější ;))), tak co se týká běhu s láskou nebo láskou k běhu JSI PRO MĚ INSPIRACÍ ☺ ZJ

    OdpovědětVymazat