pátek 12. srpna 2016

2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race, Praha 6.8.2016

Sobota 6.8.2016

V pět deset se mi z postele moc nechce :-(. Touhle dobou už venku ani není tolik světla jako bylo před měsícem... Ale vím, že to bude stát za to :-), takže vstávám a jedééém ;-).

Ve Stromovce máme sraz s Míšou, která pohlídá Gustíka. Trošku se rozklušu a jde se na to :-). Plánuji se držet Lenky Borovičkové, co minule skončila druhá a zároveň běžela pod třináct minut, což bych si také přála... Nicméně dnešní citát zní jasně:

 "Od nikoho nic neočekávej,
jen vesele dělej vše pro to,
abys překonal své vlastní schopnosti."
 
- Sri Chinmoy -

 
A tak nic neočekávám, na nikoho se neohlížím a jen tak si vesele běžím jak umím :-). S radostí. S velkou radostí :-D a překonávám přitom sama sebe.


Po pětiměsíční lívancové stagnaci si konečně opět vylepšuji osobní rekord o dalších jedenáct sekund. Vteřinka nad třináct minut mě trošku mrzí. Ve finiši jsem měla rezervy... Tak třeba příště :-).

Užívám si svojí (naší ;-)) první pražskou lívancovou bednu :-),


po níž zase následuje ta suprová originální tombola :-). Kdo zhubnul od minulého kola alespoň dvě kila? Kdo nám tady zazpívá s hudebním doprovodem? Kdo v zaměstnání vůbec nekouká do počítače? Kdo si ještě neulovil ani jednoho Pokémona?


Po jejím skončení jdu vyklusat, Augustýnek mezitím pomůže pořadatelům uklidit kužele a frčíme domů. Koukat na olympiádu :-).


Krásný to bylo. Ostatně lívancové běhy jsou krásné vždycky :-). Dělají je totiž moc bezva lidi.

Žádné komentáře:

Okomentovat