sobota 2. května 2015

MAMINY RUN Olomouc, 21.3.2015

7.3.2015

Ačkoliv mi oslovení "mamina" připadá dost hanlivé a vůbec se mi nelíbí (existují přece mnohem hezčí výrazy pro tyto osoby), tak ale po tom, co se mi po velmi dlouhé době strávené na internetu konečně podaří najít místo konání akce, vítězoslavně zaplatím registrační poplatek a přihlásím se.

13.3.2015

Osmý měsíc těhotenství, padám ze židle a mám něco s pravou nohou. Zlomenou, nebo naraženou... je to prostě asi nejspíš nějaká abrupce v oblasti malíkové hrany. Šíleně to bolí a nemůžu s tím chodit, což není dobré :-(.

21.3.2015

Ikdyž noha stále bolí (a jen tak nepřestane, bude to na dlouho :-(), nedá se nic dělat. Chodit však potřebuji, takže i s tímto bolestivým omezením chodím a na první jarní den se tak společně s Radimem účastníme v olomouckých Smetanových sadech onoho MAMINY RUNu. 


Absolvujeme (téměř) pětikilometrovou trasu svižným chodeckým tempem (lze si vybrat mezi chůzí a během) a ani nejsme poslední. V cíli dostaneme výbornou zdravou svačinku a nějaké další drobné dárky. Navíc jsme byli pochváleni, že jdeme dobrým příkladem ;-).Žádné komentáře:

Okomentovat